Сьогодні, в ОЗ Прислуцький ліцей, відбулася зустріч здобувачів освіти 5-9 класів з головним спеціалістом служби у справах дітей Березнівської міської ради Романом ЛЕСЮКОМ.
Роман Романович провів надзвичайно актуальну лекцію з теми «Недопущення булінгу (цькування) в освітніх закладах», на якій ознайомив присутніх з проявами, причинами та наслідками булінгу, а також акцентував увагу на відповідальності за вчинення цього ганебного явища.
Дякуємо за змістовну та корисну бесіду ![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)